LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPro8-Door-Base-License DAHUA
- Kompletné špecifikácie

LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPro8-Door-Base-License DAHUA
Skladom
752,67 EUR
611,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Základná licencia na riadenie prístupu v softvéri DSS Professional V8 Obsahuje podporný balíček pre 16 kontrolérov vstupu a je nutná pre rozšírenie dohľadu na ďalšie vstupy;
Hardvérová konfigurácia pre server:
| Procesor: | Odporúčané : Intel Xeon Silver 4114 @ 2.2 GHz, 10 jadrový Minimálny : Intel Xeon E-2224 @3.4 GHz, 4 jadrový |
| RAM: | Odporúčané : 16 GB Minimálny : 8 GB |
| Kapacita disku: | 1 TB, 500 GB - Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | Odporúčané : 4 @ 1000 Mbps Minimálny : 2 @ 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Microsoft® Windows Server 2019 Standard (64-bit)/ Server 2022 Standard (64-bit) / 10 20H2 Pro (64-bit) / 11 21H2 Pro (64-bit) VMware®ESXi™ 7.x Microsoft® Hyper-V with Windows Server 2019 |
Hardvérová konfigurácia pre klienta PC:
| Procesor: | Odporúčané : Intel® Core i7-11700 @ 2.50 GHz, 8 jadrový Minimálny : Intel® Core i5-9500 @3.00 GHz, 6 jadrový |
| RAM: | Odporúčané : 16 GB Minimálny : 16 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 200 GB Rezervácia pre DSS Minimálny : 100 GB Rezervácia pre DSS |
| Grafická karta: | Odporúčané : NVIDIA® GeForce® RTX 3060 Minimálny : Intel® UHD Graphics 630 |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Microsoft® Windows 10 20H2 Pro (32-bit) / 10 20H2 Pro (64-bit) / 11 21H2 Pro (64-bit) / Server 2019 Standard (64-bit) / Server 2022 Standard (64-bit) VMware®ESXi™ 7.x Microsoft® Hyper-V with Windows Server 2019 |
Hardvérová konfigurácia pre mobilného klienta:
| Android: | Rozlíšenie : min. 1280 x 700 RAM : min. 2 GB Android 8.0 alebo novší |
| iPhone: | iPhone 5S alebo vyšší iOS 10.0 alebo novší |
Všeobecné informácie:
Tovar zaradený v kategóriách