LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPro8-Video-Base-License DAHUA
- Kompletné špecifikácie

LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPro8-Video-Base-License DAHUA
Skladom
1 505,83 EUR
1 224,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Základná licencia pre DSS Express je nevyhnutná na využitie softvéru v systéme stráženia objektu;
Hardvérová konfigurácia pre server:
| Procesor: | Odporúčané : Intel Xeon E3-1220 v5 @ 3.00 GHz Minimálny : Intel Core i3-2120 |
| RAM: | Odporúčané : 8 GB Minimálny : 8 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 500 GB - Rezervácia pre DSS Minimálny : 200 GB - Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | 2 @ 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Windows Server 2008 Standard / Windows Server 2012R2 Standard / Windows Server 2016 Standard / VMwareESXI 6.0(Windows Server 2008 Standard) / VMware ESXI6.0 (Windows Server 2012 R2 Standard) / VMware ESXI 6.0(Windows Server 2019 Standard) / Windows 7 (64bit) / Windows 10 (64bit) |
Hardvérová konfigurácia pre klienta PC:
| Procesor: | Odporúčané : Intel Core i5-6500 @ 3.20 GHz Minimálny : Intel Core i3-2120 @ 3.20 GHz |
| RAM: | Odporúčané : 8 GB Minimálny : 4 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 100 GB Rezervácia pre DSS Minimálny : 50 GB Rezervácia pre DSS |
| Grafická karta: | Odporúčané : Intel HD Graphics 530 Minimálny : Intel HD Graphics Desktop (Sandy Bridge) |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Windows 7 / 8.1 / 10 |
Hardvérová konfigurácia pre mobilného klienta:
| Android: | Rozlíšenie : min. 800 x 480 RAM : min. 2 GB |
| iPhone: | iPhone 5 alebo vyšší |
Všeobecné informácie:
Tovar zaradený v kategóriách