- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS ATE-GT2R AUTONE
LOKALIZÁTOR GPS ATE-GT2R AUTONE
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS ATE-GT2R AUTONESkladom120,84 EUR98,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje sledovanie trasy a rýchlosti s veľkou presnosťou; Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS / GSM ; Presnosť merania: < 10 m (otvorený priestor) ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS / GSM |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Mikrofón: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Podpora SIM kariet: | ![]() |
| Presnosť merania: | < 10 m (otvorený priestor) |
| Hlavné vlastnosti: | Lokátor spolupracuje so serverom CMSV6 |
| Napájanie: | 9 ... 95 V DC |
| Rozmery: | 91 x 58 x 21 mm |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






