- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- LOVECKÁ KAMERA HC-BG584
LOVECKÁ KAMERA HC-BG584
- Kompletné špecifikácie
LOVECKÁ KAMERA HC-BG584Skladom374,27 EUR304,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 5 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 40 ° ; Vlnová dĺžka IR osvetlenia: 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Externá pamäť: max. 32 GB Pamäťová karta SD ; Komunikácia GSM/GPRS: odoslanie MMS alebo e-mail správy s fotografiami na uvedené telefónne čísla alebo adresy elektronickej pošty - Podpora 4G ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Hlavné vlastnosti: Zariadenie podporuje cloud Molnus, ku ktorému je možný prístup zo smartfónu pomocou aplikácie ;
| Čidlo: | 5 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 40 ° (naše testy) |
| Vlnová dĺžka IR osvetlenia: | 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Počet fotografií zhotovovaných naraz: | max. 3 |
| Zabudovaný monitor: | 1.44 " - Zobrazenie parametrov a možností, prehrávanie fotografií |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | max. 32 GB Pamäťová karta SD (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie fotografií: | |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 1920 x 1080 1280 x 720 640 x 480 |
| Doba trvania video sekvencie: | 5 s ... 2 minúty |
| Denný/nočný režim: | automatický filter ICR |
| Dosah detekcie PIR: | 30 m |
| Uhol detekcie: | 60 ° |
| PIR detektor: | s nastaviteľnou citlivosťou (3 úrovne) |
| Komunikácia GSM/GPRS: | odoslanie MMS alebo e-mail správy s fotografiami na uvedené telefónne čísla alebo adresy elektronickej pošty - Podpora 4G |
| Napájanie z batérie: | |
| Spotreba energie v režime Standby: | < 0.3 mA, < 7 mAh / deň |
| Príkon v prevádzkovom režime: | < 150 mA (350mA s využitím žiarivky IR) - max. 400 nahrávok s dĺžkou 10 s spravených v intervaloch každých 5 min; min 500 MMS správ pri napájaní na batérie ( 8 x Typ batérie AA ) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, 8 kHz / 16 bit |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, dánština, fínština, francúzština, španielčina, nemčina, Švédsky, ruština |
| Záruka: | 2 roky |
| SIM karta: |
Tovar zaradený v kategóriách





