- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- LOVECKÁ KAMERA HC-BG662-M BOLY
LOVECKÁ KAMERA HC-BG662-M BOLY
- Kompletné špecifikácie
LOVECKÁ KAMERA HC-BG662-M BOLYSkladom371,03 EUR301,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 45 ° ; Vlnová dĺžka IR osvetlenia: 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Externá pamäť: max. 64 GB Pamäťová karta SD ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Komunikácia GSM/GPRS: Podpora LTE / 4G, odoslanie MMS alebo e-mail správy s fotografiami na uvedené telefónne čísla alebo adresy elektronickej pošty, Automatické odosielanie zhotovených fotografií na FTP alebo klientovi, aplikácia Molnus ; Hlavné vlastnosti: Zariadenie podporuje cloud Molnus, ku ktorému je možný prístup zo smartfónu pomocou aplikácie ;
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Uhol záberu: | 45 ° |
| Vlnová dĺžka IR osvetlenia: | 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Počet fotografií zhotovovaných naraz: | max. 3 |
| Zabudovaný monitor: | 2 " LCD - Zobrazenie parametrov a možností, prehrávanie fotografií |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | max. 64 GB Pamäťová karta SD (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie fotografií: | 56 Mpx / 32 Mpx / 20 Mpx / 8 Mpx |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 4K UHD / 2K / 1080p / 720p |
| Doba trvania video sekvencie: | 5 s ... 60 s |
| Denný/nočný režim: | Možné nastavenia - Nočný režim : Farba - LED osvetlenie (biela) / Black and white - IR prisvetľovač |
| Dosah detekcie PIR: | 30 m (max) |
| Uhol detekcie: | 50 ° (max) |
| PIR detektor: | Možnosť nastavenia citlivosti PIR – 4 úrovne |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Komunikácia GSM/GPRS: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP68 |
| Napájanie z batérie: | |
| Napájanie: | 6 V / 2 A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie v režime Standby: | < 0.3 mA, < 7 mAh / deň |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, francúzština, španielčina, chorvátština, nemčina, nórština, ruština, ukrajinčina, švédsky, taliančina |
| Výrobca / Značka: | BOLY |
| Záruka: | 1 rok |
Tovar zaradený v kategóriách





