- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyMENIČ RS-485/RS232
- Kompletné špecifikácie
MENIČ RS-485/RS232Skladom5,56 EUR4,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevodník rozhrania z RS-232 na RS-485; Vstup: RS-232 ; Počet vstupov: 1 ks. ; Výstup: RS-485 ; Počet výstupov: 1 ks. ;
| Vstup: | RS-232 |
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Výstup: | RS-485 |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Komunikácia: | Asynchronizácia, Half Duplex : 57600 b/s |
| Konektory: | DB9/RS232 Káblové svorky |
| Dosah prenosu: | 1200 m (výstup RS-485) 5 m (výstup RS-232) |
| Konektor napájania: | Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 70 °C |
| Napájanie: | 5 ... 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 95 x 33 x 17 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




