- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Mobilné kamery
- MOBILNÁ AHD KAMERA ATE-CAM-AHD918-PL03 - 1080p 1.7 mm AUTONE
MOBILNÁ AHD KAMERA ATE-CAM-AHD918-PL03 - 1080p 1.7 mm AUTONE
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÁ AHD KAMERA ATE-CAM-AHD918-PL03 - 1080p 1.7 mm AUTONESkladom68,68 EUR55,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.9 " ; Uhol záberu: 170 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Použitie: Kamera je určená na montáž v interiéri vozidiel ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 1.7 mm |
| Uhol záberu: | 170 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž v interiéri vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.156 kg |
| Rozmery: | 249 x 23 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





