- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- IP
- Mobilné kamery
- MOBILNÁ IP KAMERA IPC-MW1230DP-HM12-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA
MOBILNÁ IP KAMERA IPC-MW1230DP-HM12-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÁ IP KAMERA IPC-MW1230DP-HM12-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom194,01 EUR157,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.7 " ; Uhol záberu: 115 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 115 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T - Zásuvka M12, 6-pin - Kód A |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 / 20 - Unicast / Multicast |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 12 V DC / 310 mA |
| Spotreba energie: | < 3.7 W |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67, IP6K9K |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 80 x 66 x 59 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






