- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS1A DAHUA
MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS1A DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK INTERAKTÍVNEJ TABULE PKC-MS1A DAHUASkladom701,80 EUR570,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 86 " ... 98 " ; Nosnosť: 200 kg ; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná výška držiaka monitora ;
| Štandardné pripevnenie: | Montážne rozmery : 86 / 98 " |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 86 " ... 98 " |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | ![]() |
| Farba: | Strieborný |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 28.4 kg |
| Rozmery: | 1610 x 750 x 1711 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





