- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU BRATECK-TTF19-69FW BRATECK
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU BRATECK-TTF19-69FW BRATECK
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU BRATECK-TTF19-69FW BRATECKSkladom121,43 EUR98,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 50 " ... 90 " ; Nosnosť: 90 kg ; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná výška držiaka monitora ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 600 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 600 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 600 x 600, 800 x 600, 900 x 600 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 50 " ... 90 " |
| Nosnosť: | 90 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | ![]() |
| Farba: | Tmavo šedá |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Rozmery: | 1094 x 765 x 1407 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





