- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU MC-739 MACLEAN
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU MC-739 MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU MC-739 MACLEANNie je skladom90,39 EUR73,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 65 " ; Nosnosť: 40 kg ; Výrobca / Značka: MACLEAN ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200 400 x 300, 400 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 65 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | 0 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Multimediálne police s rozmermi 485 x 295 mm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery: | 1250 x 680 x 490 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






