- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-11-AL ART
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-11-AL ART
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-11-AL ARTSkladom180,96 EUR147,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 86 " ; Nosnosť: 50 kg ; Výrobca / Značka: ART ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 86 " |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 0 ° ... 90 ° |
| Vybrané vlastnosti: | Multimediálne police s rozmermi 400 x 260 mm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Rozmery: | 1820 x 848 x 610 mm |
| Výrobca / Značka: | ART |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





