- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-12 ART
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-12 ART
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-12 ARTSkladom164,89 EUR134,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 70 " ; Nosnosť: 45 kg ; Výrobca / Značka: ART ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 0 ° ... 90 ° |
| Nastaviteľná výška: | 500 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 15.4 kg |
| Rozmery: | (1535 ... 2035) x 800 x 570 mm |
| Výrobca / Značka: | ART |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





