- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Voľne stojace rukoväte
- MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-13 ART
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-13 ART
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ DRŽIAK MONITORU STO-S-13 ARTSkladom190,49 EUR154,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 100 " ; Nosnosť: 150 kg ; Výrobca / Značka: ART ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 600 x 600, 800 x 400, 800 x 600 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 100 " |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Nastaviteľná výška: | 390 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Rozmery: | (1580 ... 1785) x 1050 x 570 mm |
| Výrobca / Značka: | ART |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






