- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Rekordéry mobilné
- MOBILNÝ ZAPISOVAČ S MONITOROM ATE-NTFT7-4CH-T3 4 KANÁLY 7 " AUTONE
MOBILNÝ ZAPISOVAČ S MONITOROM ATE-NTFT7-4CH-T3 4 KANÁLY 7 " AUTONE
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ ZAPISOVAČ S MONITOROM ATE-NTFT7-4CH-T3 4 KANÁLY 7 " AUTONESkladom208,83 EUR169,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: max. 1920 x 1080 - 1080p ; Max. kapacita pamäťovej karty: 256 GB SD/SDHC ; Veľkosť obrazovky: 7 " IPS ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Jas: 500 cd/m2; Odolnosť voči otrasom;
| Štandard: | AHD |
| Video výstupy: | 4 ks. Zástrčka M12, 4-pin, Kód A |
| Video výstupy: | ![]() |
| Audio vstupy: | 4 ks. Audio z kamier |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | max. 1920 x 1080 - 1080p |
| Režim záznamu: | Kontinuálny záznam |
| Podporované pevné disky: | ![]() |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 256 GB SD/SDHC |
| GPS: | ![]() |
| Zásuvka SIM: | ![]() |
| Modu Wi-Fi: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Veľkosť obrazovky: | 7 " IPS |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Jas: | 500 cd/m2 |
| Audio: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V ... 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % RH |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 191 x 114 x 60 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






