- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- MODUL KAMERY ARD1130-CAM PRE DETEKTOR ARD2251E-W2(868) 2.8 mm DAHUA
MODUL KAMERY ARD1130-CAM PRE DETEKTOR ARD2251E-W2(868) 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KAMERY ARD1130-CAM PRE DETEKTOR ARD2251E-W2(868) 2.8 mm DAHUASkladom175,99 EUR143,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 1.3 Mpx ; Rozlíšenie: 1280 x 960 ; Uhol záberu: 112 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Napájanie: 3 V DC - z detektora pohybu ;
| Čidlo: | 1/3 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 1.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1280 x 960 |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 112 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Napájanie: | 3 V DC - z detektora pohybu |
| Spotreba energie: | ≤ 3.6 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 80 x 65 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




