- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- MODUL MONITORINGU GPRS-A-LITE SATEL
MODUL MONITORINGU GPRS-A-LITE SATEL
- Kompletné špecifikácie
MODUL MONITORINGU GPRS-A-LITE SATELSkladom67,63 EUR54,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul GPRS-A-LITE informuje o zmene stavu vstupov zaslaním kódov udalosti do monitorovacej stanice prostredníctvom GPRS prenosu alebo SMS správ; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Telefónne čísla na hlásenie udalostí: 8 ; Forma odosielania kódov udalostí: CLIP, SMS ;
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy alarmu: | 4 ks. - OC |
| Telefónne čísla na hlásenie udalostí: | 8 |
| Forma odosielania kódov udalostí: | CLIP, SMS |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 220 mA |
| Prevádzková teplota: | - 10 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.069 kg |
| Rozmery: | 83 x 65 x 24 |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





