- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Moduly montážnej svorkovnice
- MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-S SATEL
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-S SATEL
- Kompletné špecifikácie
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-1-S SATELSkladom6,33 EUR5,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
MZ-1-S uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch; Počet svoriek: 6 ; Veľkosť svorkového otvoru: 1.5 x 2.5 mm ; Maximálne napätie: 24 V AC / DC ; Maximálny prúd: 500 mA ;
| Počet svoriek: | 6 + 2 ( TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ) |
| Veľkosť svorkového otvoru: | 1.5 x 2.5 mm |
| Maximálne napätie: | 24 V AC / DC |
| Maximálny prúd: | 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 27 x 90 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




