- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Moduly montážnej svorkovnice
- MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-3-S SATEL
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-3-S SATEL
- Kompletné špecifikácie
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-3-S SATELSkladom18,02 EUR14,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
MZ-3-S uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch; Počet svoriek: 38 ; Veľkosť svorkového otvoru: 1.5 x 2.5 mm ; Maximálne napätie: 24 V AC / DC ; Maximálny prúd: 500 mA ;
| Počet svoriek: | 38 + 2 ( TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ) |
| Veľkosť svorkového otvoru: | 1.5 x 2.5 mm |
| Maximálne napätie: | 24 V AC / DC |
| Maximálny prúd: | 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 132 x 89 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





