- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- Monitory do vozidiel
- MONITOR DO AUTA ATE-TFT10-T1 10 " AUTONE
MONITOR DO AUTA ATE-TFT10-T1 10 " AUTONE
- Kompletné špecifikácie
MONITOR DO AUTA ATE-TFT10-T1 10 " AUTONESkladom167,67 EUR136,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 10 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Kontrast: 500 : 1 ; Jas: 500 cd/m2; Video výstupy: 1 x VGA, 1 x Zásuvka M12, 4-pin - Kód A 1 x Zástrčka M12, 4-pin ; Audio: Zabudované reproduktory ;
| Veľkosť obrazovky: | 10 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Jas: | 500 cd/m2 |
| Video výstupy: | |
| Nastavenie obrazu: | ![]() |
| Norma video signálu: | PAL/NTSC |
| Audio: | |
| Napájanie: | 8 ... 36 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.61 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 256 x 170 x 80 mm (s držiakom) |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






