- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM25-B221B 24.5 " - Full HD DAHUA
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM25-B221B 24.5 " - Full HD DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM25-B221B 24.5 " - Full HD DAHUASkladom139,67 EUR113,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 24.5 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x Audio ;
| Veľkosť obrazovky: | 24.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1500 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. farieb, 8 bit |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti D (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





