- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-E230C 27 " DAHUA
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-E230C 27 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-E230C 27 " DAHUASkladom264,48 EUR215,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 75 ;
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA, E-LED podsvietenie, Matná matica, zakrivený |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plast |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 A |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 3.85 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





