- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-F400 27 " DAHUA
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-F400 27 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-F400 27 " DAHUASkladom432,71 EUR351,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px - 4K UHD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Zabudované reproduktory: 2 x 2 W ; Signálové konektory: 2 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup ; Obnovovacia frekvencia: 60 Hz ;
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Jas: | 350 cd/m2 (typovo) |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 2 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová, Úzky profil |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti F (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | Joystick na ovládanie menu OSD |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






