- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RJ45 LM49-S400 49 " - 4K UHD DAHUA
MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RJ45 LM49-S400 49 " - 4K UHD DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RJ45 LM49-S400 49 " - 4K UHD DAHUASkladom1 350,84 EUR1 098,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 49 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 400 ;
| Veľkosť obrazovky: | 49 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, LED backlight |
| Kontrast: | 4700 : 1 |
| Jas: | 450 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 8 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 5 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. ( 10 bit ) |
| Vybrané vlastnosti: | - Držiak (montované na stenu) - Diaľkový ovládač - Kábel HDMI - Napájací kábel |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Správa napájania: | Nízka spotreba prúdu |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 400 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 145 W (typovo) |
| Hmotnosť: | 20.5 kg |
| Rozmery: | 1092 x 623 x 65 (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





