- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RS232 DS-D5055U3-1V0S 55 " Hikvision
MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RS232 DS-D5055U3-1V0S 55 " Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, DP, VGA, AUDIO, USB, RS232 DS-D5055U3-1V0S 55 " HikvisionNie je skladom1 497,46 EUR1 217,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 55 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x VGA, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Zvukový vstup, 1 x USB 2.0, 2 x RS232 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 200 ;
| Veľkosť obrazovky: | 55 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA, D-LED podsvietenie |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6.5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 10 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ puzdra: | Plastová, Úzky profil |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 200 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore, Diaľkový ovládač |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 11.50 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317500051 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





