- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Priemyselné LCD monitory
- MONITOR HDMI, VGA, 2xCVBS, AUDIO, USB VM-802M 8 " VILUX
MONITOR HDMI, VGA, 2xCVBS, AUDIO, USB VM-802M 8 " VILUX
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, VGA, 2xCVBS, AUDIO, USB VM-802M 8 " VILUXSkladom136,24 EUR110,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 8 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 768 px ; Pomery strán: 4 : 3 ; Napájanie: 12 V DC / 1 A ;
| Veľkosť obrazovky: | 8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 768 px |
| Pomery strán: | 4 : 3 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, LED backlight, Lesklá matica |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Doba odozvy: | 8 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x HDMI 1 x VGA 1 x Video composite (slot Cinch) 2 x Audio (2 x cinch - L/R) 1 x USB 1 x Video composite (slot BNC) 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz ... 75 Hz |
| Typ puzdra: | Kov |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






