- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Priemyselné LCD monitory
- MONITOR HDMI, VGA, AUDIO VM-101M 10.1 " VILUX
MONITOR HDMI, VGA, AUDIO VM-101M 10.1 " VILUX
- Kompletné špecifikácie
MONITOR HDMI, VGA, AUDIO VM-101M 10.1 " VILUXSkladom125,89 EUR102,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 10.1 " ; Natívne rozlíšenie: 1280 x 800 px ; Pomery strán: 16 : 10 ; Hlavné vlastnosti: The set includes a set of frames for aesthetic, internal flush mounting of the screen ; Napájanie: 12 V DC ;
| Veľkosť obrazovky: | 10.1 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 px |
| Pomery strán: | 16 : 10 |
| Typ matrice: | MVA, LED backlight, Lesklá matica |
| Kontrast: | 1300 : 1 |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 170 ° vodorovne 170 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 25 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x HDMI 1 x VGA 1 x Audio (konektor Jack 3.5mm) 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 21 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| Rozmery: | 246 x 164 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






