- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-10/CCTV-V2 10 "
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-10/CCTV-V2 10 "
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-10/CCTV-V2 10 "Skladom152,52 EUR/ ks124,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
ŠPECIFIKÁCIA
| Veľkosť obrazovky: | 10 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 px |
| Pomery strán: | 16 : 10 |
| Typ matrice: | TFT LCD, Lesklá matica |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 160 ° vodorovne 160 ° zvisle |
| Doba odozvy: | ≤ 12 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 W |
| Signálové konektory: |
|
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz ... 75 Hz |
| Typ puzdra: | Plast |
| DLNA: | ![]() |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 75 mm |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 10 W (typovo) |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Hmotnosť: | 0.464 kg |
| Rozmery: |
|
| Záruka: | 2 roky
|










