- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Priemyselné LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VM-1003M 10 "
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VM-1003M 10 "
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 1XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VM-1003M 10 "Skladom164,31 EUR133,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 10 " ; Natívne rozlíšenie: 1280 x 800 px ; Pomery strán: 16 : 10 ;
| Veľkosť obrazovky: | 10 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 px |
| Pomery strán: | 16 : 10 |
| Typ matrice: | Farebná matrica IPS, LED backlight, Lesklá matica |
| Podporované štandardy: | PAL/NTSC |
| Kontrast: | 800 : 1 (typový) |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zabudované reproduktory: | 2 x |
| Signálové konektory: | 1 x Video composite (slot BNC) 1 x Video composite (slot Cinch) 1 x HDMI 1 x VGA 2 x Audio (2 x cinch - L/R) 2 x Audio (konektor Jack 3.5mm) - Audio-VGA vstup, Výstup slúchadiel 1 x USB 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Ovládanie monitora: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| DLNA: | ![]() |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Správa napájania: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| Rozmery: | 250 x 215 x 103 mm (so stojanom) 250 x 169 x 35 mm (bez stojana) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čínština, chorvátština, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, Švédsky, maďarčina, taliančina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





