- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 2XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-12/CCTV 11.6 "
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 2XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-12/CCTV 11.6 "
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 2XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-12/CCTV 11.6 "Skladom172,04 EUR139,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 11.6 " ; Natívne rozlíšenie: 1366 x 768 px ; Pomery strán: 16 : 9 ;
| Veľkosť obrazovky: | 11.6 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1366 x 768 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, Matná matica |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 130 ° vodorovne 105 ° zvisle |
| Doba odozvy: | ≤ 8 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 (Stereo) |
| Signálové konektory: | |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz ... 75 Hz |
| Typ puzdra: | Plast |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





