- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM24-H200 23.8 " DAHUA
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM24-H200 23.8 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM24-H200 23.8 " DAHUASkladom98,28 EUR79,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 23.8 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm ;
| Veľkosť obrazovky: | 23.8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, LED backlight |
| Kontrast: | 3000 : 1 (typový) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 8 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 1.5 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Energy efficiency class F (Regulation (EU) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W (typovo) ≤ 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






