- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM43-F200 42.5 " - 1080p DAHUA
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM43-F200 42.5 " - 1080p DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM43-F200 42.5 " - 1080p DAHUASkladom410,23 EUR333,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené na neprerušovanú prácu 24/7; Veľkosť obrazovky: 42.5 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 400x200 ;
| Veľkosť obrazovky: | 42.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, LED backlight, Lesklá matica |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Jas: | 330 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 8 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 ks. |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Energy Star |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 400x200 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







