- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- MONITOR VGA, HDMI LM19-L200N 19.5 " DAHUA
MONITOR VGA, HDMI LM19-L200N 19.5 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI LM19-L200N 19.5 " DAHUANie je skladom100,24 EUR81,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 19.5 " ; Natívne rozlíšenie: 1600 x 900 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Kontrast: 600 : 1 ; Jas: 250 cd/m2; Doba odozvy: 5 ms (typový) ; Obnovovacia frekvencia: 75 Hz ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 100 ; Určené na neprerušovanú prácu 24/7;
| Veľkosť obrazovky: | 19.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1600 x 900 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TN, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 90 ° vodorovne 65 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2017/1369) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






