- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-XL-KB
MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-XL-KB
- Kompletné špecifikácie
MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-XL-KBSkladom38,53 EUR31,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: ~ 400 V ; Materiál prevedenia: Samozhasnuteľný plast ; Farba: Svetlo šedý ; Hrúbka izolačnej vrstvy: 50 ... 200 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 63 x 39 mm (krabica) 238 x 238 x 42 mm (montážna doska) 120 x 120 x 200 mm (nosič) ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Hrúbka izolačnej vrstvy: | 50 ... 200 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 63 x 39 mm (krabica) 238 x 238 x 42 mm (montážna doska) 120 x 120 x 200 mm (nosič) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




