- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamerové puzdra
- NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT PFH610N-IR-W-V2 DAHUA
NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT PFH610N-IR-W-V2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT PFH610N-IR-W-V2 DAHUASkladom527,98 EUR429,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajšie rozmery: 404 x 164 x 132 mm ; IR prisvetľovač: 100 m ; Vybrané vlastnosti: Produkt je upravený na prácu v exteriéri (zabudovaný ohrievač a ventilátor) Stierač ; Index of Protection: IP66 ;
| Vonkajšie rozmery: | 404 x 164 x 132 mm |
| Vnútorné rozmery: | 255 x 90 x 83 mm |
| Rozmery sklenenej tabuľky: | Ø 60 mm |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný + PC |
| Termostat: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | 100 m - Riadenie RS-485 |
| Napájanie: | 24 V AC / 3 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.79 kg |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





