- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamerové puzdra
- NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT TP-434
NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT TP-434
- Kompletné špecifikácie
NÁKLONNÝ VONKAJŠÍ KRYT TP-434Skladom22,75 EUR18,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajšie rozmery: 380 x 138 x 101 mm ; Vybrané vlastnosti: Držiak nie je súčasťou sady ;
| Vonkajšie rozmery: | 380 x 138 x 101 mm |
| Vnútorné rozmery: | 285 x 100 x 75 mm |
| Rozmery sklenenej tabuľky: | 63 x 84 mm |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Termostat: | ![]() |
| Certifikáty: | IP66 |
| Vybrané vlastnosti: | Produkt je upravený na prácu v exteriéri |
| Hmotnosť: | 0.900 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





