- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- NAPÁJANIE ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PR531-3A Hikvision
NAPÁJANIE ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PR531-3A Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJANIE ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PR531-3A HikvisionSkladom263,99 EUR214,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh adaptéra: Impulzový ; Napájacie napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 15 V AC ; Maximálne zaťaženie: 5 A @ 16 V AC ; Výstup tamper;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 Hz ... 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Maximálne zaťaženie: | |
| Výstupný výkon: | 75 W |
| Určenie: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Bezpečnostná trieda: | 2 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 1.500 kg |
| Rozmery: | 360.0 x 260.0 x 96.3 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300678 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





