- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Audio moduly
- NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL, MIKROFÓN MP-4/R
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL, MIKROFÓN MP-4/R
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÝ AUDIO MODUL, MIKROFÓN MP-4/RSkladom7,22 EUR5,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pracovný povrch: 5 ... 150 m² ; Nastavenie zosilenia: 1x ... 500x ;
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 18 kHz |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 60 dB |
| Pracovný povrch: | 5 ... 150 m² |
| Nastavenie zosilenia: | 1x ... 500x |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 5 mA |
| Kryt: | Plast |
| Rozmery: | 50 x 24 x 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




