- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre puzdra
- NÁSTROPNÝ DRŽIAK PUZDRA PFB600W DAHUA
NÁSTROPNÝ DRŽIAK PUZDRA PFB600W DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NÁSTROPNÝ DRŽIAK PUZDRA PFB600W DAHUASkladom78,05 EUR63,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Hliník - práškovo lakovaný / PC ; Nosnosť: max. 4 kg ;
| Vhodné pre kryty: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný / PC |
| Nosnosť: | max. 4 kg |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| Rozmery: | 313.7 x 249.7 x 133.6 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




