- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Objektívy
- 1/2“ a väčšie
- OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL1575-A12D 4K UHD 15 ... 75 mm DC DAHUA
OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL1575-A12D 4K UHD 15 ... 75 mm DC DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL1575-A12D 4K UHD 15 ... 75 mm DC DAHUASkladom693,52 EUR563,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené rozlíšenie: 12 Mpx, 4K UHD ; Jas: 1.5 (F) ; Zoom: ručné ; Zorný uhol kamery s 1/1.7 palcovým čidlom: 26 ° ... 6.3 ° (4:3), 26.8 ° ... 6.5 ° (17:9) ; IR korekcia;
| Určený prevodník: | 1/1.7 " |
| Určené rozlíšenie: | 12 Mpx, 4K UHD |
| Pripevnenie objektívu: | C |
| Ohnisková vzdialenosť: | 15 ... 75 mm |
| Irisová clona: | DC |
| Jas: | 1.5 (F) |
| Zoom: | ručné |
| Zorný uhol kamery s 1/1.7 palcovým čidlom: | |
| IR korekcia: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | Ø 58 x 116 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





