- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Objektívy
- 1/2.7"
- OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL2712-E6D 2.7 ... 12 mm DC DAHUA
OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL2712-E6D 2.7 ... 12 mm DC DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL2712-E6D 2.7 ... 12 mm DC DAHUASkladom122,81 EUR99,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené rozlíšenie: 6 Mpx ; Jas: 1.6 (F) ; Zoom: ručné ; IR korekcia;
| Určený prevodník: | 1/2.7 " |
| Určené rozlíšenie: | 6 Mpx |
| Pripevnenie objektívu: | CS |
| Ohnisková vzdialenosť: | 2.7 ... 12 mm |
| Irisová clona: | DC |
| Jas: | 1.6 (F) |
| Zoom: | ručné |
| Zorný uhol kamery s 1/2.7 palcovým čidlom: | 29.9 ° ... 102.6 ° |
| Zorný uhol kamery s 1/3 palcovým čidlom: | 27.1 ° ... 91.3 ° |
| IR korekcia: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 34 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





