- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Rozbočovacia krabica
- ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-172X172/EPN IP55 Elektro-Plast
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-172X172/EPN IP55 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-172X172/EPN IP55 Elektro-PlastSkladom7,94 EUR6,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 8 ks. Ø 29 mm ; Index of Protection: IP55 ; Materiál prevedenia: Plast - Polypropylén ; Rozmery: 172 x 172 x 75 mm ;
| Počet priechodiek: | 8 ks. Ø 29 mm |
| Napäťová izolácia: | 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Materiál prevedenia: | Plast - Polypropylén |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Vnútorné rozmery: | 163 x 163 x 55 mm |
| Rozmery: | 172 x 172 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




