- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Rozbočovacia krabica
- ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-303X214/EPN IP55 Elektro-Plast
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-303X214/EPN IP55 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI LUX-303X214/EPN IP55 Elektro-PlastSkladom21,62 EUR17,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 8 ks. Ø 29 mm ; Index of Protection: IP55 ; Materiál prevedenia: Umelá hmota (ABS) ; Rozmery: 303 x 214 x 123 mm ;
| Počet priechodiek: | 8 ks. Ø 29 mm |
| Napäťová izolácia: | 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý (RAL 7035) |
| Vnútorné rozmery: | 287 x 200 x 112 mm |
| Rozmery: | 303 x 214 x 123 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




