- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Spracovanie video signálu
- Separátory videa a napájania
- ODDEĽOVAČ VIDEO AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL PFM791 DAHUA
ODDEĽOVAČ VIDEO AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL PFM791 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ODDEĽOVAČ VIDEO AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL PFM791 DAHUASkladom24,35 EUR19,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Optoizolácia medzi vstupom a výstupom: 800 V - špičkové ; Vložený útlm: 0.5 dB ; Prevádzková teplota: -20 °C ... 55 °C ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet vstupov: | 1 - Zásuvka BNC |
| Počet výstupov: | 1 - Zástrčka BNC |
| Vstupná impedancia: | 75 Ω |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Optoizolácia medzi vstupom a výstupom: | 800 V - špičkové |
| Vložený útlm: | 0.5 dB |
| Šírka pásma: | 0 ... 65 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrana ESD: | 600 V (vybitie kontaktom) 8000 V (vybitie vzduchom) |
| Napájanie: | ![]() |
| Typ puzdra: | ABS |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Rozmery: | 42 x 23 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






