- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- OPTICKÝ SABOTÁŽNY SNÍMAČ SX6-TO SATEL
OPTICKÝ SABOTÁŽNY SNÍMAČ SX6-TO SATEL
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ SABOTÁŽNY SNÍMAČ SX6-TO SATELSkladom12,97 EUR10,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Zapenenie ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ;
| Detekcia: | Zapenenie |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Napájanie: | 12 V DC / 45 mA |
| Použitie: | SD-6000 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 98 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




