- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200B-IL-A-E2Z-2860 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUA
OTOČNÁ EXTERNÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200B-IL-A-E2Z-2860 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200B-IL-A-E2Z-2860 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUASkladom244,05 EUR198,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Objektív: 2.8 mm / 6.0 mm ; Uhol záberu: 109 ° @ 2.8 mm, 47 ° @ 6.0 mm ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Objektív: | 2.8 mm / 6.0 mm |
| Uhol záberu: | |
| Digitálny zoom: | ![]() ![]() |
| Hybridný zoom: | x 6 |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Ovládanie PTZ: | Možnosť ovládania po koncentrickom kábli s pomocou zapisovača |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI / HD-TVI |
| Počet prednastavení: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 430 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.1 W (max) |
| Kryt: | Mini Speed Dome Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | Ø 110.0 mm x 150 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





