- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE2A404IWG1-E AcuSense - 4 Mpx 2.8 ... 12 mm Hikvision
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE2A404IWG1-E AcuSense - 4 Mpx 2.8 ... 12 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE2A404IWG1-E AcuSense - 4 Mpx 2.8 ... 12 mm HikvisionSkladom460,10 EUR374,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 99.4 ° ... 32.8 ° ; Optický zoom: x 4 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 50 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 50 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Mb/s (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Hik-Connect - Android Hik-Connect - iOS |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 9.2 W @ 12 V DC ≤ 9.2 W @ PoE |
| Kryt: | Speed Dome |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | Ø 130.7 x 103.6 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327002604 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






