- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W(F1)(T5)/PL AcuSense - 4 Mpx 4 mm Hikvision
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W(F1)(T5)/PL AcuSense - 4 Mpx 4 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W(F1)(T5)/PL AcuSense - 4 Mpx 4 mm HikvisionSkladom568,49 EUR462,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/1.8 " ; Uhol záberu: 89 ° ; Digitálny zoom: x 16 ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 60 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 50 °/s (horizontála) ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Vstup pre externý mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 89 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 52 dB |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 60 °/s (vertikála) 50 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 60 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 50 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 350 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 16 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 1.017 kg |
| Rozmery: | 179 x 120 x 182 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327002245 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






