- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE4215IWG1-E AcuSense - 1080p, 4.8 ... 72 mm Hikvision
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE4215IWG1-E AcuSense - 1080p, 4.8 ... 72 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2DE4215IWG1-E AcuSense - 1080p, 4.8 ... 72 mm HikvisionSkladom605,02 EUR491,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 57.6 ° ... 4 ° ; Optický zoom: x 15 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 80 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 80 °/s (horizontála) ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: 2 x Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia, Detekcia zvuku ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4.8 ... 72 mm |
| Uhol záberu: | 57.6 ° ... 4 ° |
| Optický zoom: | x 15 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 80 °/s |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 80 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 80 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 18 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová + Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327002515 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






