- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC6325LFW-AX5C-VG LightHunter Active Deterrence - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm UNIVIEW
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC6325LFW-AX5C-VG LightHunter Active Deterrence - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm UNIVIEW
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC6325LFW-AX5C-VG LightHunter Active Deterrence - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm UNIVIEWNie je skladom778,60 EUR633,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 × 1620 ; Uhol záberu: 106.9 ° ... 30.6 ° ; Optický zoom: x 5 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 15 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 50 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 40 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Ultra H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón Podpora dvojsmerného audia ; Sieťové rozhranie: 10/100 Base-TX ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 × 1620 - 5 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm |
| Uhol záberu: | 106.9 ° ... 30.6 ° |
| Optický zoom: | x 5 |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 15 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 345 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -10 ° ... 100 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 1024 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 16 |
| Metóda kompresie obrazu: | Ultra H.265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.13 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 80 alebo prístup cez cloud - PC: EZStation aplikácia zadarmo |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Inteligentná analýza obrazu: | prekročenie línie, narušenie, detekcia vstupu do oblasti/odchodu z oblasti, odhodený/chýbajúci predmet, zmena scény, počítanie osôb, odhaľovanie veľkosti zhromaždeného davu |
| Kryt: | Mini PTZ |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A |
| Spotreba energie: | ≤ 18 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| Rozmery: | Ø 133 x 185 x 286 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | UNIVIEW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






